G.SKILL F4-3200C16D-32GVK Ripjaws V Siyah 32GB (16GBx2) DDR4 3200Mhz CL16 Dual Kit
Diğer G.SKILL Ürünleri
12.258,00 TL
Stokta Var
F4-3200C16D-32GVK
Ripjaws V
DDR4-3200MHz CL16-18-18-38 1.35V
32GB (2x16GB)
Teknik Detaylar
Seri : Ripjaws V
Bellek Tipi : DDR4
Kapasite 32GB (16GB x 2)
Çok Kanallı Kit : Çift Kanallı Kit
Test Hızı : 3200MHz
Test Edilen Gecikme : 16-18-18-38
Test Edilen Gerilim : 1.35V
Kayıtlı / Arabellek : Arabelleksiz
Hata Kontrolü : ECC Dışı
SPD Hızı : 2133MHz
SPD Gerilim : 1.20V
Fan : Yok
Yükseklik : 42 mm / 1,65 inç
Özellikler : Intel XMP 2.0 (Extreme Memory Profile) Ready
Ek Notlar : Nominal XMP frekansı & kararlılık MB & CPU özelliklerine bağlıdır.
Garanti Süresi : Ömür Boyu
Ripjaws V - Hissedin
Olağanüstü Hızda Aktarım Hızı
DDR4 standartlarında 3733MHz -2133MHz frekans aralığında geniş yelpazede hız seçenekleri sunan RipjawsV serisi oyun, video resim düzenleme, veri işleme, render işlemlerinde çok daha hızlı bir bilgisayar deneyimi yaşamasınızı sağlar.
Uyumluluk ve Güvenilirlik için Titizlikle Test Edilir
42mm Yükseklik
Mükemmel dizaynı ile G.skill
Ripjaws V serisi, 42mm modül yüksekliği ile en uzun CPU soğutucuları için uygun tasarlanmıştır.
Verimli Güç
DDR4 standartlarında 1.2V ~ 1.35V düşük voltaj ile DDR3 bellek kitlerine göre %20 bellek voltaj gereksinimlerini düşürür! Daha az tüketim ile daha etkili performans sunar.
XMP 2.0 Desteği
EAN Numarası: 4719692007018
Kullanım Alanı Masaüstü
Kapasite 32 GB
Bellek Türü DDR4
Frekans Hızı 3200 MHz